• 1 z 3
 

Kombinovaná komoda Faktum Mia Popup

Neohodnotené
 

Priestranná komoda s dvierkami s možnosťou voľby motívu.

€199
Značka Faktum
Kategória Prebaľovacie komody
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Univerzální komoda s dvířky Mia PopUp komoda Kód tovaru 13593897 Vzor: bez vzoru Na objednávku €199
   
 

Komoda poskytuje dostatok priestoru na všetko potrebné, dvierka chránia pred prachom, otvorená časť je zase rýchlo prístupná pre frekventované potreby. Komoda je optimálne vysoká pre pohodlné prebaľovanie a ak ju chcete na prebaľovanie používať, objednajte spolu s komodou tiež prebaľovací nadstavec vybavený bezpečnostnými zarážkami na troch stranách. Tie zabraňujú posunutiu samostatne dokupovanej prebaľovacej podložky mimo komodu.

  • Bezpečné zaoblené rohy.
  • Uzavretá a otvorená časť.
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinou, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.

Rozmery komody: 76 x 38 x 92 cm (šírka/hĺbka/výška hornej plochy od podlahy)

Balené v 2 krabiciach, celk. hmotnosť 29 kg

Pre zväčšenie plochy na prebaľovanie odporúčame dokúpiť prebaľovací nadstavec 13610195 a regálik 13730100, ktorý slúži ako veľmi praktické využitie priestoru pod prebaľovacím nadstavcom za komodou, neskôr ho môžete využiť ako samostatnú knižnicu alebo poličku na stenu.

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je výrobok v žiadanom variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto vždy unikátne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: