O nás

V dnešnej dobe nie je zložité ponúknuť zákazníkom produkty najrôznejšej kvality, krásne ich prezentovať, použiť najmodernejšie technológie k ich predaju a keď sa to nepodarí, jednoducho na internete zavrieť krám, a zákazník nech si svoje problémy rieši sám. Od roku 1992, keď sme do vtedajšieho Československa doviezli prvých 5 kočíkov Inglesina, sme takých kolegov obchodníkov videli celý zástup. Pre nastávajúcich rodičiov je zložité vyznať sa v tejto nadmiere ponuky.

Na druhej strane, sú tu dodávatelia, ktorí už niekoľko desaťročí poskytujú svojim zákazníkom kvalitné výrobky za dobrú cenu. Preto je tu dnes už druhá generácia detí, ktorá si u nás užíva pohodlie a bezpečie, ktoré kočíky Inglesina ponúkajú. Postupom času sme boli oslovení ďalšími výrobcami a teraz je naša ponuka tvorená značkami z celej Európy a novo aj z Ameriky. Pokrývajú prevažnú väčšinu kategórií výrobkov pre deti a ich rodičov. Každá je výnimočná svojou tradíciou, kvalitou i zaujatím, ktoré jej tvorcovia venujú vývoju nových riešení, zvyšujúcich radosť z rodičovstva aj bezpečia a pohodlia nám najdrahších.

Aj my sme sa za tie roky zmenili. Z pôvodne maličkej firmy vyrástla moderná spoločnosť, zaisťujúca dovoz, distribúciu, servis aj vlastnú výrobu. Z Československa sa náš trh rozšíril do Rumunska, Maďarska, Rakúska a samozrejme tiež na Česko a Slovensko. Všade tam sa nachádzajú naši odberatelia a zákazníci. Skúsenosti z týchto krajín nám ukazujú, čo je naozaj kvalitné a čoho si zákazníci v týchto krajinách cenia. Väčšinu týchto výrobkov nájdete práve tu. Dúfame, že vás naša ponuka osloví a vy sa pridáte k našim spokojným zákazníkom.