• 1 z 17
 

Zábrana Babydan flexi Fit kovová Čierna 67 - 105,5 cm skrutkovacia

Neohodnotené
 

Skrutkovacia kovová otvorová bezpečnostná zábrana od BabyDan, svetového odborníka na bezpečnosť detí, v čiernom prevedení. Svojou nastaviteľnou dĺžkou sa prispôsobí takmer akýmkoľvek dveriam v byte.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€59,90
   
Kód tovaru BD55116-2600-10
Značka Baby Dan
Kategória Otvorové zábrany
Záruka 2 roky
 

Flexi Fit je jedinečný a veľmi flexibilný inštalačný systém, ktorý sa hodí pre takmer akýkoľvek otvor. Nástenné kovanie je možné otočiť, a zábrana tak môže byť namontovaná buď vnútri rámu dverí alebo zvonku. Ak je inštalovaný dovnútra rámu dverí, je možné dvierka otvoriť v oboch smeroch, a to len jednou rukou. Otočné držiaky taktiež umožňujú montáž zábrany aj pod šikmým uhlom. Týmto spôsobom sa zábrana zmestí takmer do všetkých typov otvorov. Unikátna funkcia Quick Release s detskou poistkou uľahčuje a urýchľuje montáž a demontáž. 

Pre rozšírenie nepotrebuje dokupovať žiadne ďalšie diely. Pri montáži vnútri dverného rámu vojde zábrana do otvorov od 67 do 105,5 cm. Pri montáži mimo rámu dverí bude maximálny rozmer asi o 5 cm menší. Flexi Fit nemá upevňovací rám a preto nie je potrebné zábranu prekračovať. Na druhú stranu jeho nevýhodou je, že sa pri otváraní pohybuje celá šírka zábrany, čo vyžaduje dostatok miesta.

Technické údaje:

Pre otvory od 62 do 105,5 cm. Made in Denmark. Hmotnosť: 3,7 kg. Rozmery: 51 x 71 x 4 cm. Zodpovedá najnovšej norme EN1930: 2011.

 Zistite viac o "zelených" produktoch BabyDan

Hmotnosť 3.7 kg

Flexi Fit


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: