• 1 z 6
 

Zábrana Babydan flexi Fit kovová Čierna 67 - 105,5 cm skrutkovacia

Neohodnotené
 

Skrutkovacia kovová otvorová bezpečnostná zábrana od BabyDan, svetového odborníka na bezpečnosť detí, v čiernom prevedení. Svojou nastaviteľnou dĺžkou sa prispôsobí takmer akýmkoľvek dveriam v byte.

Dostupnosť Skladom (47 ks)
€59,90
   
Kód tovaru BD55116-2600-10
Značka Baby Dan
Kategória Otvorové zábrany
Záruka 2 roky
 

Flexi Fit je jedinečný a veľmi flexibilný inštalačný systém, ktorý sa hodí pre takmer akýkoľvek otvor. Nástenné kovanie je možné otočiť, a zábrana tak môže byť namontovaná buď vnútri rámu dverí alebo zvonku. Ak je inštalovaný dovnútra rámu dverí, je možné dvierka otvoriť v oboch smeroch, a to len jednou rukou. Pre rozšírenie nepotrebuje dokupovať žiadne ďalšie diely. Pri montáži vnútri dverného rámu vojde zábrana do otvorov od 67 do 105,5 cm. Pri montáži mimo rámu dverí bude maximálny rozmer asi o 5 cm menší. Flexi Fit nemá upevňovací rám a preto nie je potrebné zábranu prekračovať. Na druhú stranu jeho nevýhodou je, že sa pri otváraní pohybuje celá šírka zábrany, čo vyžaduje dostatok miesta.

Technické údaje:

Pre otvory od 62 do 105,5 cm. Made in Denmark. Hmotnosť: 3,7 kg. Rozmery: 51 x 71 x 4 cm. Zodpovedá najnovšej norme EN1930: 2011.

 Zistite viac o "zelených" produktoch BabyDan

Hmotnosť 3.7 kg

Flexi Fit


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: