• 1 z 5
 

Vanička Bébé-Jou Click Breeze Green

Neohodnotené
 

Komfortná a prepracovaná detská vanička Bebe-jou je vybavená špeciálnym systémom "CLICK" na upevnenie do kompatibilného stojana na vaničku.

Dostupnosť Skladom (12 ks)
€26,49
   
Kód tovaru B425630
Značka Bebe-Jou
Kategória Bébé-Jou
Záruka 24
 

Kúpanie bábätka je každodenným rituálom, z ktorého budete mať vy aj vaše dieťa radosť. Komfortná a starostlivo konštruovaná vanička Bébé-jou je vybavená inovatívnym Click systémom. Len 2 kliknutia a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na kúpací stojan. Rovnako ľahko môže byť pomocou kliknutia vanička zo stojana odpojená.

Vanička od Bébé-Jou je optimálne navrhnutá z nezávadného materiálu v módnej farbe koordinovanej s ostatnými výrobkami. Ľahko sa udržuje v čistote. Vanička je navrhnutá s ohľadom na potreby dieťaťa. Má hladký povrch bez ostrých hrán, ľahko sa čistí, má anatomický tvar pre obdobie, kedy si dieťa už sadá, integrované miesto na odkladanie mydla či šampónu, spodný odtok na ľahké vyprázdňovanie av kombinácii s ostatnými výrobkami Bébé-Jou (stojan, bebe- bubble, kýblik na plienky atď) tvoria neprekonateľný systém, ktorého bezpečnosť bola preskúšaná najvyššou autoritou v tejto oblasti (nemecký skúšobný ústav TÚV), pokrývajúci všetky potreby dieťaťa i mamičky pri kúpaní. Vanička je zároveň priestranná, takže môže dlho slúžiť.

Hmotnosť: 1,455 kg. Rozmery: 86 x 44 x 32 cm.

Hmotnosť 1.455 kg
Druh vaničky
Farba zelené, zelenošedé
Materiál plastové
Vzor (?) Breeze Green
Značka Bébé-jou

predstavenie systému click od bébé-jou


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: