Novinka Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Sada digitálnej vaničky Bébé-Jou Sense Edition Griffin Grey so stojanom

Neohodnotené
 

Sada komfortnej digitálne detskej vaničky a Bébé-jou Sense Edition v bielej farbe a luxusného stajanu na vaničku Sense. 

Dostupnosť Skladom (7 ks)
€142,99
   
Kód tovaru B4204058
Značka Bebe-Jou
Kategória Vaničky
Záruka 24
 

Sada komfortnej digitálne detskej vaničky a Bébé-jou Sense Edition v bielej farbe a luxusného stajanu na vaničku Sense. 

Kúpanie dieťatka býva každý večer obľúbenou kratochvíľou, na ktorú sa teší celá rodina. S vaničkou na stojane sa môže odohrávať priamo v detskej izbičke či spálni a dieťatko nemusí byť nikam prenášané. Vanička so stojanom potom zostáva dlhšiu dobu v izbe a jej vzhľad ovplyvní celkový dojem z nej. Dizajnový stojan na vaničku Bébé-jou sense tento dojem vylepší príjemnou kombináciou plastu a štíhlych bukových nôh. 

Vanička Sense Edition:

Dizajn, jednoduché použitie a bezpečnosť. Pohodlná a vypracovaná detská vanička Bébé-jou Sense je vybavená špeciálnym systémom "Click-system". Pomocou tohto inovatívneho systému môžete jednoducho a pevne umiestniť vaničku len 2 kliknutiami na stojan. Rovnako jednoducho môžete vaničku zo stojana odopnút jedným stlačením na spodnej strane stojanu. 

Detská vanička Sense Edition je vybavená inovatívnou digitálnou jednotkou s teplomerom a časovačom. Integrovaný teplomer meria teplotu vody i miestnosti. Týmto spôsobom môžete svojmu dieťaťu zaistiť bezpečnú a príjemnú teplotu, nech je vanička umiestnená kdekoľvek. Informácie sa zobrazujú na digitálnom module pomocou bezdrôtového pripojenia. Pri vodných hrátkach ľahko pozabudneme na čas a preto je šikovný LED modul s dotykovou plochou tiež vybavený časovačom. Tak predítete prílišnému vysušeniu jemnej pokožky dieťatka, spôsobenému príliš dlhý pobytom vo vode.

Stojan Sense:

Veľmi stabilný stojan Sense má nohy vyrobené z bukového dreva s certifikáciou FSC. To dodáva stojanu teplý, moderný vzhľad. Je vybavený praktickými pomôckami: vpredu je pripevnený držiak na uteráky. Priestorná plastová polička poskytuje dostatok miesta napríklad pre šampón, žinku, vodné hračky či kúpací gel. To znamená, že máte po ruke všetky potrebné veci, aby ste si s dieťatkom mohli pokojne užiť kupkanie. Inovativný systém upevnenia zaisťuje, že vaňa sa dá jednoducho pripevniť k stojanu a rovnako jednoducho dať dole. Po kliknutí môžete svoje dieťatko nerušene a bezpečne kúpať. 

Ak kúpite spolu so stojanom aj vaničku s odtokovou hadičkou a vedierkom na plienky, vznikne ucelený systém pre kúpanie. Jeho bezpečnosť bola prezkúšaná najväčšou autoritou v obore skúšobníctva, nemeckou skúšobňou TUV. Stojan je určený pre kúpanie detí do 18 kg. 

Hmotnosť vaničky 1,56 kg. Rozmery balenia: 80 x 42 x 31 cm. materiál: PP., napájanie digitálnej jednotky 2ks batérií AA (priložené k jednotke)

Hmotnosť stojanu čistá 3,25 kg, vr. balenia 3,65 Kg,  Rozmery: zostavený k použitiu v: 60,2x49,8x83,4 cm, rozmery balenia: 55,8x36x18,3cm

Hmotnosť 4.81 kg
Druh vaničky
Farba šedé, grafitové
Vzor (?) Fabulous - Griffin Grey

Digitálna vanička Bébé-Jou Sense Edition


Predstavenie konceptu digitálnej vaničky Bébé-Jou Sense


Výukový program k digitálnímu teploměru Sense


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: