Novinka Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Kúpacia sada Bébé-jou Sense 7 dielna Pale Pink

Neohodnotené
 

Kompletná kúpacia sada Bébé-jou Sense. Nájdete v nej 7 potrebných produktov starostlivosti o bábätko. Veľká úspora oproti kúpe po častiach. Sada obsahuje vaničku Sense a luxusný stojan z lakovaného buku, kýblik na plienky, sadu na manikúru, hrebeň a kefu, teplomer do vaničky a vypúšťaciu hadicu. Skrátka vaše kompletné vybavenie na starostlivosť a kúpanie!

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€159,90
   
Kód tovaru B428809
Značka Bebe-Jou
Kategória Vaničky
Záruka 2 roky
 

Kompletná dizajnová sada na kúpanie a starostlivosť Bébé-jou Sense. V tejto sade nájdete 7 potrebných produktov starostlivosti o bábätko. Veľká úspora oproti kúpe po jednotlivých častiach.

Sada obsahuje: vaničku Sense a luxusný stojan z lakovaného buku, kýblik na plienky, sadu na manikúru, hrebeň a kefu, teplomer do vaničky a vypúšťaciu hadicu. Skrátka vaše kompletné vybavenie na starostlivosť a kúpanie!

Kúpanie dieťatka je každodenným rituálom, z ktorého budete mať vy aj vaše bábätko radosť. S vaničkou na stojane sa môže odohrávať priamo v detskej izbe a bábätko nemusí byť nikam prenášané. Vanička so stojanom potom v izbe zostáva dlhšiu dobu a jej vzhľad ovplyvní dojem z izbičky. Dizajnový stojan na vaničku Bébé-Jou Sense tento dojem vylepší, príjemnou kombináciou plastu a štíhlych bukových nôh.

Komfortná a starostlivo konštruovaná dizajnová detská vanička Bébé-jou Sense je vybavená druhou generáciou systému na upevnenie Click. Len 1 kliknutie a vanička je ľahko a bezpečne umiestnená na stojan pod vaničku Sense. Rovnako ľahko môže byť pomocou kliknutia vanička zo stojana odpojená. Vanička od Bébé-Jou je optimálne navrhnutá z nezávadného materiálu vo farbe koordinovanej s ostatnými výrobkami.

  • Ľahko sa udržuje v čistote.
  • Má hladký povrch bez ostrých hrán, ľahko sa čistí.
  • Anatomický tvar pre obdobie kedy si dieťa už sadá.
  • Novo riešený spodný odtok pre ľahké pripevnenie spojky vyprázdňovacej hadice.
  • Dizajnový stojan s optimálnou výškou pre príjemné kúpanie.
  • Polička na umývacie potreby alebo hračky s úchytom vypúšťacej hadice( je dodávaná samostatne )
  • Držiak osušky alebo uteráka
  • Bezpečnosť preskúšaná najväčšou autoritou v odbore skúšobníctva, nemeckou skúšobňou TUV.

Veľmi stabilný vaňový stojan Sense má nohy vyrobené z lakovaného bukového dreva s certifikáciou FSC. To dodáva stojanu teplý moderný vzhľad. Je vybavený praktickými pomôckami; vpredu je pripevnený držiak na uteráky. Priestranná plastová polička poskytuje dostatok miesta napríklad na šampón, žinku, vodné hračky alebo kúpací gél. To znamená, že máte po ruke všetky potrebné veci, aby ste si s malým mohli v pokoji kúpanie užiť. Inovatívny systém upevnenia zaisťuje, že vaňu možno ľahko pripevniť k stojanu a rovnako ľahko sňať. Po kliknutí môžete svoje bábätko nerušene a bezpečne kúpať.

Rozmer vrátane obalu : 79,5x40x46 cm Hmotnosť vrátane obalu: 5,183 kg

Hmotnosť 4.28 kg
Druh kúpacia sada
Farba ružové
Vzor (?) Pale Pink

Predstavenie konceptu sady vaničky Bébé-Jou Sense so stojanom


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: