Komoda Faktum Holly Grey

Neohodnotené
 

Komoda poskytne dostatok miesta na všetko potrebné pre Vaše bábätko, v hornej časti otvorená polička pre veľmi frekventované potreby alebo pre vecí, po ktorých potrebujete siahnuť ospalá poslepiačky, nižšia uzavretá časť chráni pred prachom.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€309
   
Kód tovaru 12553154
Značka Faktum
Kategória Prebaľovacie komody
Záruka 24
 

Komoda poskytuje dostatok priestoru na všetko potrebné, v hornej časti otvorená polička pre veľmi frekventované potreby, nižšie uzavretá časť chrániaca pred prachom. Komoda je optimálne vysoká pre pohodlné prebaľovanie. V prípade využitia na prebaľovanie a ďalšiu starostlivosť o dieťa, je nevyhnutné dokúpiť prebaľovací nadstavec zväčšujúci hornú plochu komody a navyše vybavený bočnými bezpečnostnými zarážkami, ktoré zabraňujú posunutiu samostatne dokupovanej prebaľovacej podložky mimo komodu.

  • Bezpečné zaoblené rohy a tlakové ovládanie zásuviek a dvierok.
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinou, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.
  • vysokú kvalitu dokumentuje použitie kovania značky bloom

Rozmery komody: 80 x 52 x 87 cm (šírka/hĺbka/výška)

Balené v 2 krabiciach, celk. hmotnosť 49 kg

V prípade, že budete robiť komodu aj s nadstavcom, odporúčame dokúpiť regálik 1373-2600, ktorý slúži ako veľmi praktické využitie priestoru pod prebaľovacím nadstavcom za komodou, neskôr ho môžete využiť ako samostatnú knižnicu alebo poličku na stenu.

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je v žiadanom variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy. Ornamenty a vzory, ktorými sú diely nábytku zdobené sú nanášané ručne a preto vždy unikátne.

Hmotnosť 49 kg
Farba sivé
Hĺbka 52
Materiál drevo
počet zásuviek 2
Šírka 80
Typ kombinované, zásuvkové
Výška 87

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: