• 1 z 3
 

Detská Zubná prstová Kefka Paravital Pink

Neohodnotené
 

Už v prvých mesiacoch života sa rozhoduje o tom, či budúce trvalé zuby budú mať pevný základ v zdravých zubných jamkách. Preto je dôležitá pravidelná masáž ďasien a včasná starostlivosť o hygienu ústnej dutiny. Čistiaci návlek prsta Paravital vyrobený z jemnej tkaniny nasýtenej iónmi striebra umožní jemnú masáž a zaistí hygienu ústnej dutiny dieťaťa.

Dostupnosť Skladom (63 ks)
€6,50
   
Kód tovaru PV11222R
Značka Metec Produktions
Kategória Hygienické potreby
Záruka 24
 

Prstová zubná kefka pre prvú starostlivosť o zúbky dojčaťa.

Technológia strieborných iónov odstraňuje baktérie, vírusy a zubný plak z ústnej dutiny. Detskú prstovú kefku Paravital navlečieme na ukazovák pomocou prostredníka a zaisťovacej slučky. Trochu ju namočíme do teplej vody a môžeme masírovať ďasná pred prerezaním prvých zúbkov, čistiť prvé zúbky, ďasná a jazyk. Ďasná by sa mali veľmi ľahkým tlakom masírovať. Pred prvým použitím odporúčame nechať prstovú kefku 5 minút vyvariť vo vriacej vode. Pred a po každom použití odporúčame starostlivo umyť pod tečúcou vodou a vyžmýkať. Potom nechať uschnúť. Detská prstová zubná kefka Paravital je ideálnym riešením na cesty aj na každodenné domáce používanie.

Použitie: Detskú prstovú zubnú kefku Paravital navlhčite, navlečte si ju na ukazovák a prostredníkom držte zaisťovaciu slučku. Teraz je tá správna chvíľa detskou prstovou kefkou Paravital zúbky aj jazyk dieťaťa očistiť a ďasná namasírovať. Pred použitím a počas používania navlhčite prstovú kefku teplou vodou. Odporúčame po použití prstovú kefka umyť pod teplou tečúcou vodou a následne ju zavesiť či umiestniť na svetlé miesto.

Inštrukcie: Nepoužívať zubnú pastu ani iné čistiace zubné prostriedky. Pri dennom použití odporúčame po 3 - 4 týždňoch používania zubnú kefku vymeniť. Nejde o hračku. Nenechávajte deti so zubnou prstovou kefkou bez dozoru.

Upozornenie: Neprehltnúť. Uchovávajte detskú prstovú kefku Paravital ďalej od detí.

Hmotnosť 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: