• 1 z 2
 

Dbb dojčenská fľaša Sklenená 240 Ml, Cumlík Silikón 0 - 4 mesiace, Orange

Neohodnotené
 

Sklenená dojčenská fľaštička z borosilikátu s novorodeneckým cumlíkom zo silikónu a viečkom. Patentovaný systém. Vyrobené vo Francúzsku.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€7,56
   
Kód tovaru DBB105757
Značka dBb Remond
Kategória Fľaštičky
Záruka 24
 

Mechanicky i tepelne odolná detská fľaštička z borosilikátového skla s patentovaným systémom cumlíkov. Skrutkový uzáver, silikónový cumlík pre novorodencov. Hygienický kryt cumlíka. Objem 240 ml pokrýva väčšinu potrieb dieťaťa. Silikónový cumlík je vybavený 2 otvormi a 15 mikroventilmi, aby sa zabránilo prehĺtaniu vzduchu a kolike. Je určená pre deti od narodenia do 4 mesiacov. Hoci je fľaštička dodávaná so silikónovým cumlíkom, môžete si dokúpiť cumlík kaučukový vyrábaný vo Francúzsku z dovezeného prírodného latexu. Kaučukový cumlík je vhodný, keď dieťa pomalšie pije. Neskôr, až dieťa povyrastie môže byť fľaštička tiež vybavená cumlíkmi Variteat a Superteat, oba sú antikolikové.

Odporúčanie: Sterilizujte radšej v parnom sterilizátore než vyváraním alebo chemicky. Chemická sterilizácia zanecháva nepríjemný zápach a vyváranie skracuje životnosť cumlíka i fľaštičky.

Trik: ohrejte detskú fľašu naplnenú dojčenskou vodou v ohrievači a potom nasypte primerané množstvo sušeného mlieka. Prášok sa rozpustí ľahko s malým počtom hrudiek. Uzavrite fľašu, vertikálne pretrepte v ruke aby sa homogenizoval obsah. Teplé alebo vlažné mlieko bude oveľa lepšie stráviteľné a uľahčí spánok dieťaťa.

Rozmery balenia: 5,7 cm x 5,7 cm x 26 cm.

Hmotnosť: 0,239 kg

Vyrobené vo Francúzsku.

Farba oranžové
Materiál sklenené
Objem 240 ml
Typ produktu fľaše
určenie pre dievčatá a chlapcov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: