• 1 z 2
 

Dbb Detská Sklenená fľaša 240 Ml, Vintage

Neohodnotené
 

Sklenená fľaštička s novorodeneckým cumlíkom zo silikónu a viečkom.

€7,30
Značka dBb Remond
Kategória Fľaštičky
Záruka 24
Zvoľte variant
Dětská skleněná lahvička 240 ml, dBb Remond Vintage (Barva Zelená) Kód tovaru DBB103424 Barva: Zelená Skladom (13 ks) €7,30
   
Dětská skleněná lahvička 240 ml, dBb Remond Vintage (Barva Zelená) Kód tovaru DBB103411 Barva: Hnědá Skladom (8 ks) €7,30
   
 

Mechanicky i tepelne odolná detská fľaštička z borosilikátového skla s patentovaným systémom cumlíkov. Skrutkový uzáver, silikónový cumlík pre novorodenca. Hygienický kryt cumlíka. Objem 240 ml pokrýva väčšinu potrieb dieťaťa. Silikónový cumlík je vybavený 2 otvormi, aby sa zabránilo prehĺtaniu vzduchu a je určený pre deti od narodenia do 4 mesiacov. Hoci je fľaštička dodávaná so silikónovým cumlíkom, môžete si dokúpiť cumlík kaučukový vyrábaný vo Francúzsku z dovezeného prírodného latexu. Kaučukový cumlík je vhodný, keď dieťa pomalšie pije. Neskôr, až dieťa povyrastie môže byť fľaštička tiež vybavená cumlíkmi Variteat a Superteat, oba sú antikolikové.

Profesionálny systém značenia priamo na fľaši uľahčuje dávkovanie mlieka a kaše podľa veku dieťaťa alebo podľa požadovaného objemu. Značenie 0 - 15 dní, 15 dní až 1 mesiac, dva mesiace až do 10. mesiaca po mesiaci umožňuje dokonalú kontrolu dávkovania potravy.

Odporúčanie: Sterilizujte radšej v parnom sterilizátore než vyváraním alebo chemicky. Chemická sterilizácia zanecháva nepríjemný zápach a vyváranie skracuje životnosť cumlíka i fľaštičky.

Trik: ohrejte detskú fľašu naplnenú dojčenskou vodou v ohrievači a potom nasypte správne množstvo sušeného mlieka. Prášok sa rozpustí ľahko s malým počtom hrudiek. Uzavrite fľašu, vertikálne pretrepte v ruke, aby sa homogenizoval obsah. Teplé alebo vlažné mlieko bude oveľa lepšie stráviteľné a uľahčí spánok.

Hmotnosť balenia: 0,239kg, rozmery balenia: 5,7 cm x 5,7 cm x 26 cm.

Vyrobené vo Francúzsku.

Farba Hnedá, zelená
Materiál sklenené
Objem 240
Typ produktu fľaše
určenie pre dievčatá a chlapcov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: