Dbb Detská fľaša PP 360 Ml, Cumlík 4+, Silikón, Pink

Neohodnotené
 

Veľmi ľahká dojčenská fľaša antikoliková so silikónovým cumlíkom bez BPA a bez ftalátov. Patentovaný systém. Vyrobené vo Francúzsku.

Dostupnosť Skladom (16 ks)
€7,56
   
Kód tovaru DBB111858
Značka dBb Remond
Kategória Fľaštičky
Záruka 24
 

Veľmi ľahká dojčenská fľaša antikoliková s mäkkým cumlíkom zo silikónu bez BPA a bez ftalátov. Patentovaný systém. Vyrobené vo Francúzsku firmou, ktorá v roku 1947 stála pri zrode moderných dojčenských fliaš so skrutkovaním, cumlíkom a krúžkom. dBb Remond viac ako 70 rokov stojí na čele vývoja dojčenských fliaš a patrí medzi hlavných výrobcov v Európe. Slúži tak deťom a rodičom, ktorí nemôžu zabezpečovať prirodzenú výživu dojčením alebo potrebujú aj počas dojčenia prikrmovanie.

Nízka hmotnosť fľaštičky je zabezpečená použitím zdravotne nezávadného polypropylénu, ktorý je tiež odolný proti nárazu a pri obvyklom použití nerozbitný. Vysoký valcový tvar uľahčuje čistenie a pasuje do sterilizátorov a ohrieváčov. Cumlík je antikolikový s 15 mikroventilmi na svojom spodnom okraji, ktoré regulujú prietok mlieka alebo čaju a zaisťujú prisávanie vzduchu do fľaštičky. Správne nastavenie pre svoje dieťa dosiahnete utiahnutím alebo povolením krúžku na cumlíku.

Fľaštička je vybavená stupnicou od 30 ml do 360 ml po 5 ml.

Cumlík dodávaný s fľaštičkou je určený od 4 mesiacov života dieťaťa a je vybavený funkciu VARITEAT. Umožňuje tak nastaviť 3 rôzne rýchlosti prúdenia v závislosti od typu potravy alebo v závislosti na potreby dieťaťa.

Fľaštičku môžete sterilizovať vo vodnej pare, v elektrickom sterilizátore alebo v sterilizátore určenom do mikrovlnných rúr. Ohrev mlieka zaistíte v ohrievači fliaš alebo v mikrovlnej rúre. Pred podaním mlieka alebo nápoja dieťaťu vždy skontrolujte jeho teplotu.

Odporúčanie pre dlhú životnosť: sterilizácia v sterilizátore je vhodnejšie ako vyváranie v hrnci alebo namáčanie v dezinfekčnej kvapaline. Zníži sa riziko poškodenia plastu alebo jeho zakalenie. Odporúča sa čistenie kefou z kaučuku alebo silikónu.

Náš tip: naplňte detskú fľašu dojčenskou vodou, vložte do ohrievača detských fľaštičiek, a až sa voda ohreje, pridajte zodpovedajúce množstvo sušeného dojčenského mlieka. Prášok sa ľahko rozpustí. Detskú fľašu uzavrite a vertikálne pretrepte, aby ste homogenizovali obsah. Teplé alebo vlažné mlieko bude oveľa lepšie trávené a uľahčí spánok.

Polypropylénová fľaška má objem 360 ml a jej hmotnosť je 55 g. Hmotnosť balenia: 80 g. Rozmery balenia: 23,5 x 5,5 x 5,5 cm

Hmotnosť 0.08 kg
Farba ružová
Materiál plastové
Objem 360 ml
Typ produktu fľaše
určenie pre dievčatá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: