Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Bambino Mio revolučné učiace plienky 3-4 roky Sky

Neohodnotené
 

Revolučné učiace nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Na rozdiel od plienok sa učiace nohavice obliekajú a vyzliekajú miesto prebaľovania a vaše dieťa sa tak môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľké dievčatko.

Dostupnosť Skladom (37 ks)
€11,95
   
Kód tovaru TP3-4 SKY
Značka Bambino Mio
Kategória Plienky a nohavičky
Záruka 2 roky
 

Nepriepustná vrstva spolu s absorpčnou vrstvou čiastočne chráni pred znečistením okolia. Pomáhajú zrýchliť proces učenia sa na nočník, avšak nenahradzujú plienky. Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Dodajú dieťaťu pocit, že už vyrástlo a plienky nepotrebuje. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa na prechod na nočník pripravené. Učiace plienkové nohavičky síce obsahujú absopčnú vrstvu, ktorá zachytí menšie množstvo moču, ale nenahradzujú plnohodnotne viacvrstvovú plienku s nohavičkami. Sú určené pre dieťa, ktoré už prechádza na nočník a občas sa mu prihodí nepríjemná príhoda. V učiacich plienkových nohavičkách vlhkosť ihneď ucíti, môže si ju uvedomiť a posadiť sa na nočník. Učiace plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc či na spanie a pokiaľ nemáte inú možnosť vložte do nich ešte ďalšiu viacvrstvovú plienku Bambino Mio, ktorá doplní absorpčnú kapacitu. Pred prvým použitím učiace plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.

  • Ohľaduplné k planéte – tieto pokrokové nohavice sú prvými krokmi vašich maličkých k čistejšej planéte!
  • Praktické - Podporujú prechod vášho dieťaťa od plienok k spodnej bielizni
  • Spoľahlivé – vnútorné absorpčné vrstvy zabraňujú malým nehodám.

Pranie: v práčke pri 40°C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť. Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester, laminované polyuretánom.

Hmotnosť: 0,060 kg. Rozmery: 0,18 x 0,18 x 0,02

Hmotnosť 0.1 kg
Druh učiace
Materiál bavlnene
Typ nohavičkové
Zapínanie naťahovacia

Revolučné učiace plienky - ako fungujú?


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: