• 1 z 2
 

Učiace plienkové nohavičky 2-3 roky Biela

Neohodnotené
 

Učiaci plienkové nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Obliekajú sa rovnako ako nohavičky a pritom absorbujú ako plienky.

Dostupnosť Skladom (37 ks)
€8,95
   
Kód tovaru TP2-3YRS
Značka Bambino Mio
Kategória Plienky a nohavičky
 

Keď si dieťa začne uvedomovať svoju potrebu ísť na nočník, prichádza tá správna chvíľa pre učiaci plienkové nohavičky. Dieťa prestanete prebaľovať a namiesto toho si samo môže obliecť učiace plienky, vlastne teraz už nohavičky. Ale zo začiatku mu ich dávajte len keď je hore a na spanie mu dávajte stále látkové plienky s plienkovými nohavičkami alebo Miosolo. Učiaca plienka látkovú nenahrádza, zachytí len malú príhodu, ktorá môže nastať, ak je dieťa zaujaté hrou. V učiacich plienkových nohavičkáchju ihneď ucíti a môže si ju uvedomiť a posadiť sa na nočník. Môžete ich dať dieťaťu ako darček. Pomôže to zosilnenie jeho pocitu, že je už veľké, a je viac motivované sa na nočník naučiť. Pomáhajú tak zrýchliť proces učenia sa na nočník. Nepoužívajte ich skôr ako je dieťa k prechodu na nočník pripravené.

Učiaca plienka má tvar nohavičiek, a je vybavená nepriepustnou vrstvou a absorpčnou vrstvou, ktorá zachytí ucvrknutie. Čiastočne tak chráni pred znečistením okolia a odeve dieťaťa.

Učiaci plienkové nohavičky nedávajte dieťaťu na noc alebo na spanie a ak nemáte inú možnosť vložte do nich ešte ďalšie viacvrstvovú plienku Bambino Mio alebo Mio Boost, ktoré zvýšia absorpčnú kapacitu. Pred prvým použitím učiaci plienkové nohavičky minimálne dvakrát predperte.

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, polyuretánový záter.

Pranie: v práčke pri 40 ° C, môže sa sušiť v sušičke pri nízkej teplote, nežehliť, žehlením sa znižuje absorpčnú schopnosť.

Hmotnosť 0.3 kg
Vzor (?) Biele

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: