• 1 z 2
 

Prebaľovacia komoda Faktum Colette White

Neohodnotené
 

Komoda poskytne dostatok miesta na všetko potrebné pre Vaše bábätko, v hornej časti je otvorená polička pre veľmi frekventované potreby alebo pre veci, po ktorých potrebujete siahnuť ospalá poslepiačky, nižšie dve zásuvky chrániace veci pred prachom. Súčasťou dodávky je prebaľovací nadstavec.

Dostupnosť Skladom (11 ks)
€364
   
Kód tovaru 22300125PN
Značka Faktum
Kategória Prebaľovacie komody
Záruka 24
 

Komoda poskytne dostatok miesta na všetko potrebné pre Vaše bábätko, v hornej časti je otvorená polička pre veľmi frekventované potreby alebo pre veci, po ktorých potrebujete siahnuť ospalá poslepiačky, nižšie dva šuplíky chrániace veci pred prachom. Komoda je optimálne vysoká pre pohodlné prebaľovanie. Súčasťou dodávky je prebaľovací nadstavec, ktorý neskôr môžete odmontovať a komodu ďalej používať bez neho.

  • Bezpečné zaoblené rohy
  • "Baby-Friendly" povrchová úprava materiálov, keď sa dostane do kontaktu so slinou, nevylučujú sa žiadne škodlivé látky.
  • vysokú kvalitu dokumentuje použitie kovania značky bloom

Rozmery komody: 86 × 74 × 92/98 cm (šírka/hĺbka/výška pracovnej plochy/výška komody)

Rozmery komody po odstránení prebaľovacieho nadstavca 86 × 48 × 92 cm.

Komoda je dodávaná v 3 kartónoch s rozmermi 89 × 52 × 13 cm, 85 × 52 × 10,5 cm a 89 × 17 × 9 cm, hmotnosť celkom 49,5 kg

Každý výrobok Faktum je vyrábaný na zákazku konkrétneho zákazníka, pokiaľ nie je výrobok v žiadanom variante skladom, dodacia lehota je 6 týždňov od zaplatenia zálohy.

Hmotnosť 49.5 kg
Farba biela
Hĺbka 74
Materiál drevo
počet zásuviek 2
Požadované vlastnosti detské
Šírka 86
Typ kombinované, zásuvkové
Výška 98

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: