Inglesina Sofia Duo 2018 Sideral Grey s podvozkom Bike

Neohodnotené
 

Sofia Duo, inovatívny, dokonale vybavený kombinovaný kočík pozostáva zo športovej sedačky, hlbokej vaničky na podvozku Comfort Bike. Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma aj na prechádzkach. Vanička kočíka je vybavená unikátnou podložkou Welcome PadTM a novorodencovi, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. 

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€749
   
Kód tovaru AAE15K6SDG
Značka Inglesina
Kategória Kombinované
Záruka 24
 

Bohatá ponuka zahrňujúca mnoho príslušenstva už v základe. Kočík Sofia Duo s hojdacím podvozkom s nafukovacími kolesami je dokonale vybavený pre vychádzky na čerstvom vzduchu, ktoré novorodencom tak veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok, pohodlnú prepravu a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Sofia Duo 2v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy i nožičiek dieťaťa. Druhou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Súčasťou je aj osvěčený, mnoho rokov dodávaný podvozok Comfort Bike s nafukovacími kolesami. Doma umiestnite vaničku na čistý podstavec Stand Up a dieťa môže spať ďalej. Nechýba ani pláštenka na hlboký kočík a sieťka proti bodavému hmyzu, ktoré chránia nerušený spánok dieťaťa.

Systém Quad Duo 2v1 sa skladá z:

  • Priestrannej hlbokej vaničky
  • Inovatívnej podložky Welcome PadTM
  • Mäkkučkého matraca, ktorý tlmí otrasy
  • Športovej časti s nánožníkom a predlžovacou strieškou
  • Podstavca Stand Up pre vaničku na doma
  • Hojdacieho podvozku Comfort Bike s veľkými nafukovacími kolieskami a s príjemnou rukoväťou v ekokoži.

Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3. - 4. mesiac) vybrať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Športová sedačka kočíka vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, čo umožní ďalšie predĺženie do dĺžky o 5 cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka START MAT. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Skladací alumíniový stojan Stand Up INGLESINA pre hlbokú vaničku, športovú sedačku a autosedačku Huggy (športová sedačka a autosedačka nie sú súčasťou tejto sady) využijete doma, keď je podvozok znečistený z vonku. Nasadzovanie a snímanie častí je jednoduché vďaka systému Easy Clip. Ľahko sa s ním manipuluje, pretože je veľmi ľahký. Dieťatko potom môžete mať pri sebe kdekoľvek doma. Zložený nezaberá miesto.

Podvozok Comfort Ergo Bike. Vyrobený z pevných oceľových trubiek, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený ťažnými pružinami a s veľkými nafukovacími kolesami. Je to jeden z mála podvozkov na trhu, ktorý je skutočne hojdací a v ktorom dieťa ľahko uspíte. Môže sa chváliť praktickým skladaním a rozkladaním, priestranným kovovým košom. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti dieťaťa musíte dotýkať! Podvozok je vybavený upínacím systémom Easy Clip, ktorý využijete prípadne pre autosedačku Inglesina Huggy. Ak už autosedačku máte, môže sa Vám hodiť adaptér pre Maxi Cosi, ktorý nájdete v súvisiacich produktoch.

Inglesina vyrába veľa originálneho príslušenstva.Čo budete potrebovať najskôr: Transparentná pláštenka pre hlboký kočík (bežná cena 35 €) ochráni pred dažďom, vetrom aj snehom a originálna sieťka proti hmyzu (bežná cena 23 €) zasa pred dotieravými muchami, nepríjemnými komármi alebo nebezpečnejšími osami.

Hmotnosť 23 kg
Distribúcia SR
Farba sivé
Možnosť pripevnenia autosedačky áno
Odpruženie áno
Počet kolies štvorkolesové
Priemer predných kolies 30
Priemer zadných kolies 30
Typ kombinované
Typ kolies nafukovacie gumové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: