Akcia Zväčšiť
 

Hrací detský domček Tetris z molitanu

Neohodnotené
 

Veľký hrací domček z molitanu poskytuje toľko možností zábavy a tvorenia ako máloktorá hračka. Určené pre deti od 1 do 6 rokov.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Bežná cena €579
Ušetríte €270 (–46 %)
€309
   
Kód tovaru BB-TH
Značka Bind a Bery Kft.
Kategória Detský nábytok
Záruka 24
 

Veľký hrací domček z molitanu poskytuje toľko možností zábavy a tvorenia ako máloktorá hračka. Určené pre deti od 1 do 6 rokov.

  • Počet elementov 33 ks.
  • Poťah z UV stabilnej a nepremokavej poťahovej látky.

Rozmery v zloženom stave: šírka 100 cm, dĺžka 105 cm, výška 115 cm.

A čo o hračke hovorí Judit Kondics, učiteľka materských škôlok. Táto hračka priťahovala pozornosť detí od prvého okamihu, pretože sa skladá z veľkých, farebných, zaujímavo tvarovaných, mäkkých stavebných blokov. S veľkým záujmom sa dozvedeli, čo z toho možno postaviť, s veľkým potešením ho zborili a začali ich znova budovať. Táto hra poskytla skvelú príležitosť na spoluprácu, logické myslenie a spoločné riešenie problémov. Dáva deťom radosť zo spoločného hrania, tvorenia a ukazuje význam tímovej práce. Rozvíja ich víziu priestoru, utváranie vzájomného vzťahu, vzájomnú pozornosť, trpezlivosť a predstavivosť. Dokončený hrad a dom boli ďalej rozvíjané na hranie rolí as ich predstavivosťou vynašli stále viac možností a funkcií. Možno ju odporučiť pre akúkoľvek vekovú skupinu, samozrejme najmladším s pomocou, zatiaľ čo staršie deti ju dokážu kompletne zostaviť samy.

Hmotnosť 10 kg
Dĺžka 105 cm
Druh domčeky
Hmotnost menej ako 13,8 kg
Materiál textilné, molitanové
Šířka 100 cm
vek od 1 - 6 let
Výška menej ako 117 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: