Novinka Zväčšiť
  • 1 z 16
 

DogSpace Max M priestorová zábrana, kovová, čierna

Neohodnotené
 

Vytvorte pre svojho psíka za pomoci zábrany Max M bezpečný priestor na hranie bez toho, aby hrozilo nebezpečenstvo pre jeho mäkké labky alebo váš interiér.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€113,90
   
Kód tovaru BD26216-5600-10
Značka DogSpace
Kategória Dogspace
Záruka 2 roky
 

Vytvorte pre svojho psíka pomocou zábrany pre domácich miláčikov Max M presne taký priestor, aký potrebuje. Bezpečný priestor, kde si môže šantiť, koľko chce bez toho, aby hrozilo nebezpečenstvo pre jeho mäkké labky alebo váš interiér.

DogSpace Max M sa hodí do každého domova. Flexibilné držiaky a kĺby vám umožnia konfigurovať ho ľubovoľným spôsobom - a vytvoriť priestor, ktorý chcete pre vášho psa. Pripevnite ho do rámu dverí, na stenu alebo akýmkoľvek iným spôsobom. Všetky sekcie sú flexibilné a voľne stojace a priložené nástenné kovanie uľahčí pripevnenie k akémukoľvek rámu dverí alebo steny.

Zábrana DogSpace Max M pre psov pokrýva akýkoľvek otvor v rozmedzí 90-146 cm - ale ak chcete, môžete ju predĺžiť pomocou prídavných dielov (dodávajú sa v dĺžkach 33 cm a 71 cm na objednávku). Akú dlhú zábranu pre domácich miláčikov DogSpace Max potrebujete? Môžete si ju vytvoriť takú dlhú, ako chcete.

Dverná časť pri bránke DogSpace Max je mimoriadne široká a pri zostavovaní ju môžete umiestniť, kamkoľvek budete chcieť. Uprostred alebo na jednu zo strán. To záleží len na vás. Dvierka sa ľahko otvárajú jednou rukou (ale nie labkami) a otvárajú sa oboma smermi.

Vďaka funkcii rýchleho uvoľnenia ju môžete v priebehu niekoľkých sekúnd ľahko sňať alebo znovu pripevniť k stenovému kovaniu.

Čo je súčasťou? Dva panely dlhé 33 cm a jeden s dvierkami široký 72 cm, sada stenového kovania.

  • Ľahko sa otvára iba jednou rukou, ale pomerne ťažko sa otvára labkami - bez ohľadu na to, či váš pes používa jednu, dve alebo všetky štyri.
  • Otvára sa na obe strany – rovnako ako šťastný pes vrtí chvostom sem a tam po celý deň.
  • Extra široký otvor pre ľahký priechod pre malých i veľkých psov (aj ľudí) a tých, ktorí majú misku na jedlo až príliš v obľube.
  • Špeciálne držiaky vám umožnia nainštalovať bránku pre domácich miláčikov vo vnútri a mimo rámu dverí a pod akýmkoľvek nepárnym uhlom. Áno, možností montáže je takmer toľko ako u psích plemien.

Technické údaje: výška zábrany 70,5cm, rozmery otvoru 90-146cm, vzdialenosť medzi šprušľami 5,3cm

Vyrobené v Dánsku. Testované a schválené podľa najnovších bezpečnostných noriem EN1930:2011 a ASTM F1004

Hmotnosť 6.84 kg
Farba čierne
Typ zábrany

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: