• 1 z 6
 

Angel 3v1 postieľka+Ležadlo+Stolička, drevo

Neohodnotené
 

Inovatívny výrobok od BabyDan, ocenený zlatou medailou za dizajn, ktorý v sebe spája funkcie kolísky, stoličky a ležadla v jednom s centrálnym stojanom v tvare písmena A.

Dostupnosť Na objednávku
€471
   
Kód tovaru BD2651-04-01-02
Značka Baby Dan
Kategória Detský nábytok
Záruka 2 roky
 

Unikátne riešenie Angel 3v1 spája do jedného konceptu detskú kolísku, ležadlo a detskú stoličku, preto je vhodné od novorodenca až kým dieťa nenastúpi do materskej školy. Jednotlivé časti: Angel Nest (kolíska), Angel Rest (ležadlo), Angel Feast (stolička) sa na stojan Angel nacvaknú alebo odpoja jediným jednoduchým pohybom, pričom každá časť sa dá zložiť pre ľahký transport.

Angel Nest je kolíska pre bezpečný a pokojný spánok Vášho novorodenca. Kolíska je ľahko prenosná medzi izbami vďaka zabudovanému madlu. Ľahko sa zloží a prenáša. Vlastnosti: - odnímateľná strieška - všetky hrany vypolstrované - ľahko sa pripevňuje/odpája od stojana - vrátane matraca - vhodné pre deti do max. hmotnosti 9 kg - vnútorné rozmery 29 × 75 cm. V súlade s európskou normou EN1466.

Angel Rest je pohodlné, bezpečné, polohovateľné ležadlo, vďaka ktorému môže si Vaše dieťatko dáť svoje prvé jedlo pri stole. Výška ležadla Vám umožní pohodlne nakŕmiť bábätko pri stole s ostatnými členmi rodiny. Odpadá tak riziko, že sa bábätko zraní na obyčajnej stoličke. Ležadlo možno ľahko prenastaviť do vodorovnej polohy. Je vybavené bezpečnostnými pásmi. Vlastnosti: - polohovateľné do 2 pozícií - päťbodový nastaviteľný zádržný systém s vypchávkou v mieste rozkroku - snímateľný poťah - ľahko sa pripevňuje/odpája od stojana - vhodné pre deti do max. hmotnosti 9 kg. Výrobok spĺňa európsku normu EN12790: 2009.

Angel Feast je tzv. rastúca stolička. Dieťa si v nej môže kresliť, či robiť úlohy do materskej školy, stolička totiž „rastie'' spolu s ním. Stolička je navrhnutá s ohľadom na zdravý vývoj dieťaťa. Trojbodový zádržný systém pripevníte, či odstránite bez použitia náradia. Stoličku je možné ľahko zložiť a v zloženom stave nezaberá skoro žiadne miesto. Vlastnosti: - snímateľná textilná vložka pre väčšie pohodlie dieťaťa - dodáva sa s bezpečnostným madlom a pásmi, ktoré je možno neskôr odstrániť - ľahko sa pripevňuje/odpája od stojana - veľmi stabilná - komfortné, tvarované operadlo - podnožku možno nastaviť do viacerých polôh, podľa toho ako dieťa rastie - ľahké čistenie. Výrobok spĺňa normy EN 14988: 2006.

Stojan: - regulovateľná opierka pre nohy - samostatne stojací - rozmery rozloženého stojana: 56 × 46 × 65 cm - rozmery zloženého stojana: 66 × 18 × 46 cm.

Celková hmotnosť balenia: 12,725 kg. Rozmery balenia: 43 × 24 × 93 cm.

Hmotnosť 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: