Somero

somero-2015-home-747

Ste zástancom moderného minimalistického dizajnu? Potom nábytok Somero White Gloss s vysokým leskom budete milovať. Vyrába sa z vysoko kvalitného MDF materiálu a je povrchovo upravený bielym vysoko lesklým lakovaním. Má svieži moderný vzhľad. Naši dizajnéri sa rozhodli madla na dverách a zásuvkách vynechať, aby tým zvýšili minimalistický efekt. Tento nábytok je ideálny do moderného detskej izby, ale skvele sa hodí aj do výrazného interiéru.

Môžete navrhnúť svoju vlastnú izbu Somero. K dispozícii sú dve rôzne postieľky: štandardná postieľka 60 x 120 cm a postieľka 70 x 140 cm, ktorá sa dá premeniť na detskú posteľ junior. Samozrejme, obe majú výškovo nastaviteľný lamelový rošt. Ak si vyberiete postieľku 70 x 140 cm, ktorá sa dá premeniť na junior posteľ, diel "junior" vám dodáme k postieľke zdarma. Komoda aj šatník majú tlmenie zatvárania dvierok a zásuviek, takže svoje dieťatko nezobudíte pri odkladaní oblečenia. Ak potrebujete viac miesta na prebaľovacej komode, s nadstavcom komody to jednoducho vyriešite.

A ešte jedna vec. Zo Somera sa môžete radovať dlhé roky, pretože sa dá časom premeniť z izby pre bábätká na detskú izbu pre teenagera.

 

Najpredávanejšie

57
1952 1571952
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.