Inglesina vanička Sofia 2018 Imperial Blue

Neohodnotené
 

Sofia, inovatívna, dokonale vybavená hlboká vanička. Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma a po nasadení na podvozok aj na prechádzkach. Vanička kočíka je vybavená unikátnou podložkou Welcome PadTM a novorodencovi, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. 

Dostupnosť Na dotaz
Bežná cena €319
Ušetríte €60 (–19 %)
€259
   
Kód tovaru AB15K6IPB
Značka Inglesina
Kategória Vaničky a športové sedačky
Záruka 24
 

Sofia, inovatívna, dokonale vybavená hlboká vanička. Ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa doma a po nasadení na podvozok aj na prechádzkach. Vanička kočíka je vybavená unikátnou podložkou Welcome PadTM a novorodencovi, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť. 

Vychádzky na čerstvom vzduchu novonarodeným deťom veľmi prospievajú a takmer vždy na vychádzke zaspia. Naberú tak silu, sú zdravšie a mamičky odmenia svojím úsmevom. Sofia je dokonale vybavená pre uspokojenie týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke, doma alebo na chalupe, s kočíkom Sofia od Inglesiny bude mať vaše dieťa príjemný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Sofia obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Vanička kočíka vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (4. - 5. mesiac) vybrať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku.
Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka START MAT. Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). 

Vlastnosti vaničky:

 • Priedušná vnútorná podšívka z priedušného džerzeja je úplne odnímateľná a dá sa prať v ruke pri 30 °C.
 • Vonkajší poťah z matariálu Melange s dvojitou vrstvou polstrovania pre lepšiu ochranu proti teplu a chladu
 • Pevná polypropylénová škrupina chráni dieťa pred náhodnými nárazmi a otrasmi.
 • Opierku hlavičky je možné plynule diaľkovým ovládaním od rukoväti nakloniť do 2 polôh (v prípade, že dieťa nespí, je možné mu opierku nadvihnúť, aby videlo okolitý svet).
 • Vanička je vybavená špeciálnym zariadením pre nastavenie prúdenia vzduchu, ktoré sa ovláda z praktických dôvodov z prednej strany: špeciálne nastaviteľné (otvárateľné a uzatvárateľné) vetracie otvory zabezpečia prirodzené prúdenie vzduchu a ideálnu teplotu v lete i v zime.
 • Praktické transportné madlo, integrované v prednej časti striešky, s ergonomickou rukoväťou.
 • Centrálne ovládanie poistiek pre uvoľnenie vaničky z podvozku, v prednej časti pri nožičkách.
 • Strieška je vybavená sieťkou pre lepšiu ventiláciu, ktorú je možné odkryť otvorením zipsu v strieške.
 • Okienko so sieťou v strieške umožní príjemnú ventiláciu vaničky a kontrolu bábätka.
 • Strieška s UPF50+ UV ochranou - ochráni proti slnečným lúčom aj keď je slnko už nízko
 • Dečka vaničky s ochrannou funkciou proti vetru môže byť nastavená do pozície, ktorá je vhodná na ochranu dieťaťa proti chladu.
 • Po dokúpení sady Auto Kit je vhodná pre prepravu autom (skupina 0 - 10 kg). Vnútorná vložka je vybavená systémom „Parking Belt Systém“: dve bočné vrecká na uschovanie pásov Auto Kit, keď sa nepoužívajú.
 • Lemy, štepovanie a detaily v koži zhodné s kožou na rukoväti podvozku.

Technické údaje pre vaničku:
Vnútorný rozmer vaničky: 37 × 22 × 76 cm (šírka × výška × dĺžka) Vonkajší rozmer vaničky: 48 × 66 × 86 cm (šírka × výška × dĺžka) Hmotnosť: 5,5 kg Materiál vonkajšieho poťahu: polyester Materiál vnútorného poťahu: polyester materiál škrupiny: polypropylén

Rozmery kočíka (podvozok + vanička): 60 × 117 × 86 - 99,5 cm (šírka × výška × hĺbka)

Voliteľné príslušenstvo: 
Tašky: Dual bag a Day Bag Príslušenstvo k vaničke: Auto Kit, adaptéry pre autosedačku s úchytom Maxi Cosi, fusak Newborn, matrace pokračovacie, autosedačka Huggy, pláštenka pre vaničku a autosedačku Huggy 

Hmotnosť 6 kg
Druh vaničky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: