• 1 z 11
 

Inglesina systém Quad 4 v 1 2018 Ascott Green s podvozkom Quad

Neohodnotené
 

Quad Quatro 4v1 ponúka bezpečný odpočinok a spánok dieťaťa bez prerušovania pri presunoch na prechádzku, v aute alebo aj doma. Hlboká vanička kočíka je vybavená inovatívnou podložkou Welcome PadTM. Novorodencovi, ktorý neustále leží, tak poskytuje dokonalú neonatologickú starostlivosť.  Práve teraz za neuveriteľnú cenu!

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Bežná cena €899
Ušetríte €170 (–19 %)
€729
   
Kód tovaru AAE60K0ASG
Značka Inglesina
Kategória Hlboké kočíky
Záruka 24
 

Práve narodené dieťa potrebuje spať až 18 hodín denne. Okrem spánku a materského mlieka potrebuje pre svoj zdravý vývoj čerstvý vzduch a bezpečie. Nový koncept Inglesiny vychádza z týchto potrieb dieťaťa a umožňuje rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa neprerušovaný spánok a najvyššiu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Systém 4v1 obsahuje priestrannú hlbokú vaničku s inovatívnou podložkou Welcome PadTM, ktorá bola vyvinutá pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi a zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy aj nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť využitia takto vybavenej vaničky aj doma. Keď dieťa zaspí na prechádzke, môže v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, ktorá je nielen veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Štvrtou časťou je autosedačka Huggy Multifix, ktorá okrem vozidla môže byť upevnená na akýkoľvek podvozok od Inglesiny priamo, bez potreby adaptérov, a tiež na stojan Stand Up TM. Poťahy sú vyrobené z unikátneho, veľmi módneho materiálu MELANGE a sú zdobené aplikáciami z ekokože vo farbe rukoväti podvozku Quad. Detaily nájdete v obrázkovej galérii.

Systém Quad Quatro 4v1 sa skladá z:

  • Hlbokej vaničky
  • Podložky Welcome PadTM
  • Matraca
  • Športovej sedačky so strieškou a nánožníkom
  • Autosedačky Huggy Multifix skupina 0+
  • Stojanu Stand Up pre hlbokú vaničku aj autosedačku Huggy
  • Podvozku Quad 2018

 Práve teraz za neuveriteľnú cenu!

Hlboká vanička vo veľkosti XXL je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami. Vďaka špeciálne tvarovanej konštrukcii s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Dno vaničky je chránené sieťkou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM , ktorý, až dieťa povyrastie (3. - 4. mesiac) je možné vybrať. Vanička je plne vetrateľná pomocou sieťovej časti v strieške a otvorov v samotnej konštrukcii, ktoré je možné uzavrieť.

Športová sedačka Quad vo veľkosti XXL, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy, je atestovaná až do 22 kg! Je veľmi priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Naviac je teraz vybavená nastaviteľnou a predlžovacou opierkou nožičiek, ktorá umožní ďalšie predĺženie do dĺžky 5 cm! Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, dá sa sklopiť až do vodorovnej polohy. Je vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samonapínaciou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu a tak aj v polohe na ležanie dokonale chráni.

Autosedačka Huggy so svojím špeciálne navrhnutým tvarom poskytuje väčšiu ochranu pri bočnom náraze, pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútorné prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť v aute, alebo aj na prechádzkach. Jednoducho sa bez adaptérov pripne na podvozok kočíka Inglesina.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM stojan na umiestnenie hlbokej vaničky v byte. Bábätko tak môže nerušene ďalej spinkať v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku Huggy.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa menia z mesiaca na mesiac. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých "rozhodujúcich" týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, ktoré by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov, bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením nemocnice Ospedale Maggiore v meste Bologna, Inglesina vyvinula nový Welcome PadTM matrac pre novorodenca. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MAT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky).

Podvozok Quad 2018. Vyrobený z lešteného hliníka, s rukoväťou z ekokože, je kompletne odpružený a s veľkými gélovými kolesami. Môže sa chváliť praktickým jednoručným skladaním a rozkladaním, čo oceníte, keď druhou rukou budete držať hlbokú vaničku alebo autosedačku. Pritom skladanie podvozkov Inglesina je navrhnuté tak, že rukoväť sa nedotýka zeme, keď je kočík zložený. Hygiena je veľmi dôležitá, pretože sa pri starostlivosti o dieťa sa ho neustále musíte dotýkať!

Hmotnosť 28 kg
Farba petrolejová
Možnosť pripevnenia autosedačky áno
Odpruženie áno
Typ kombinované
Typ kolies nenafukovacie gumové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: