Inglesina sada pre inštaláciu vaničky Inglesina Aptica do auta

Neohodnotené
 

Ak cestujete s novorodencom autom a cesty sú dlhšie, využijete sadu slúžiacu na prepravu ležiaceho dieťaťa od 0 do 10 kg v hlbokej vaničke Inglesina Aptica. Je schválená podľa ECE 44/04 a vybavená trojbodovými pásmi.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€78
   
Kód tovaru A090KB700
Značka Inglesina
Kategória Príslušenstvo
Záruka 24
 

Ak cestujete s novorodencom autom a cesty sú dlhšie, využijete sadu slúžiacu na prepravu ležiaceho dieťaťa od 0 do 10 kg v hlbokej vaničke Inglesina Aptica. Je schválená podľa ECE 44/04 a vybavená trojbodovými pásmi.Sada obsahuje: 3-bodový bezpečnostný pás s polstrovaním ramien a dva prídavné pásy, ktoré sa nasadzujú na zadné pásy pri aute. Upozornenie: podložka pod hlavičku musí byť vo vaničke v ležiacej polohe a inštalácia sa vykonáva súčasne na pravom a ľavom zadnom sedadle, takže v automobile na zadných sedadlách už nemôžu byť prepravované ďalšie osoby.

  • Detský zádržný systém je vhodný výhradne pre použitie v schválených vozidlách s trojbodovým bezpečnostným pásom s navíjačom v súlade s normou UN/ECE 16 alebo ekvivalentným štandardom.
  • Sada na upevnenie vaničky do auta Inglesina Kit auto CARRYCOT 3P môže byť použitá iba s vozidlami kompatibilnými s typmi vaničky Inglesina uvedenými vyššie.

Hmotnosť 0,7 kg. Rozmer krabice 41 x 23 x 30 cm.

Hmotnosť 0.7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: