Inglesina Aptica Darwin System Quattro 2020 Summit

Neohodnotené
 

Aptica, kočík od Inglesiny s nezameniteľným štýlom GLAM, v luxusnom štýle tvoreným žakárovým poťahom Summit, výnimočne pohodlný pre dieťa, ľahko použiteľný pre rodičov a s premyslenými detailmi.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€1 039
   
Kód tovaru AAE71M0SJG
Značka Inglesina
Kategória Systémy
Záruka 24
 

Modelom Aptica pokračuje taliansky výrobca kočíkov Inglesina v zameraní na bezpečnosť a pohodlie dieťaťa vo všetkých aspektoch. Využíva pritom svoju viac ako 50 ročnú skúsenosť s výrobou kočíkov aj prepojenie na najväčší tím zdravotníckych expertov z odboru neonatológie z bolonskej nemocnice. Výsledkom sú ďalšie vylepšenia hlbokej vaničky, úplne nový podvozok Aptica aj úplne nový rad autosedačiek Darwin, zodpovedajúce životnému štýlu modernej rodiny.

Summit Jaquard
Preferujete niečo výnimočné? Potom by vás mohla osloviť limitovaná edícia APTICA SUMMIT. Vychádza zo skúseností, ktoré Inglesina získala pri spolupráci s firmou Fendi, pre ktorú dodávala 2 modely kočíkov. Žakárový poťah s jemným vytkaným vzorom je nielen elegantný, ale aj absolútne nadčasový. Odtiene sivej vo vzore sú kombinované s elegantnou sivou na bokoch vaničky. Celkový dojem umocňujú rafinované detaily aplikácií vo farbe rukoväti podvozku.

Krehký organizmus novonarodeného dieťaťa potrebuje mimoriadnu ochranu a pohodlie. Potrebuje tiež veľa spánku, po narodení spí až 18 hodín denne. Ale nie je to len spánok a materské mlieko čo potrebuje, zdravý vzduch a zmena prostredia prospeje obom, jemu i mamičke. Preto Inglesina ďalej vylepšila svoj koncept NON STOP SLEEPING, vychádzajúci z týchto potrieb dieťaťa a umožňujúci rodičom ich príjemným spôsobom naplniť. Či už budete na vychádzke alebo doma, v aute alebo na chalupe, s Inglesinou bude mať vaše dieťa viac neprerušovaného spánku a maximálnu úroveň starostlivosti a bezpečia.

Systém Aptica 4v1 obsahuje doteraz najväčšiu a najpriestrannejšiu hlbokú vaničku od Inglesiny s vylepšenou podložkou Welcome PadTM, vyvinutú pre novorodencov v spolupráci s neonatológmi, ktorá zaisťuje optimálnu pozíciu hlavy, chrbtice i nožičiek dieťaťa. Stojan Stand UpTM rozširuje možnosť použitia takto vybavenej vaničky aj doma, a tak keď dieťa zaspí na prechádzke, bude v spánku pokračovať aj doma. Treťou časťou systému je vylepšená športová sedačka, veľmi priestranná, ale aj schválená pre použitie až do 22 kg hmotnosti dieťaťa. Štvrtou časťou je nová autosedačka DARWIN i-Size, ktorá okrem vozidla môže byť upevnená na akýkoľvek podvozok od Inglesiny priamo, bez potreby adaptéra, a tiež na stojan Stand UpTM, kde spolu s nim vytvorí ležadlo pre novorodencov. To využijete v okamihu, keď nespí a chce vás stále vidieť.

Systém APTICA Quatro Darwin 4v1 sa skladá z:

  • Hlbokej vaničky APTICA SUMMIT
  • Podložky Welcome PadTM s poťahom z bambusu
  • Matraca s ventilačnými otvormi pre dokonalé prúdenie vzduchu vaničkou
  • Športovej časti so strieškou a nánožníkom SUMMIT
  • Autosedačky DARWIN i-Size, 40 - 78 cm, SUMMIT
  • Podstavca Stand Up pre vaničku aj autosedačku DARWIN SUMMIT
  • Podvozku APTICA SUMMIT Black/Metal

Vanička kočíka vo veľkosti XXL 79 x 37 cm je priestranná a veľmi ľahká, pričom je navrhnutá v súlade s najnovšími bezpečnostnými normami a vďaka špeciálne tvarovanej veľmi pevnej škrupine s absorbérmi nárazu zabezpečuje vysokú úroveň ochrany dieťatka. Po inštalácii Auto Kit (voliteľné príslušenstvo) je schválená pre použitie v aute. Nová je tiež dečka, ktorá je dvojpolohová a veľmi uľahčuje manipuláciu s dieťaťom pri jeho vkladaní alebo odstraňovaní z a do kočíka. Dno vaničky je chránené sieťou prepojenou s vnútorným poťahom. Nad ním je dvojitý matrac obsahujúci Welcome PadTM, ktorý možno, až dieťa povyrastie (3 - 4 mesiac) odňať. Vanička je plne ventilovaná sieťou v strieške, otvorom na čele vaničky aj otvormi v dne, ktoré možno uzavrieť.

Úplne nová športová sedačka kočíka, ktorá sa ľahko natočí v smere či v protismere jazdy a pri skladaní zostáva na podvozku, je atestovaná až do 22 kg, to je prakticky do 4 rokov! Je tiež priestranná a vhodná aj pre deti vyššej konštitúcie. Navyše je teraz vybavená predĺženou, nastaviteľnou opierkou nožičiek. Nie je len trendy, ale zároveň aj praktická, lebo je naklápacia až do vodorovného ľahu, vybavená pre všetky ročné obdobia priestranným predĺženým nánožníkom a sklopnou samovypínacou strieškou s tichým chodom, funkciou predĺženia a slnečnej clony. "Full Cover" strieška má navyše možnosť predĺženia pomocou zipsu, a tak aj v polohe na ležanie dokonale chrání. Okienko v strieške umožňuje priehľad aj keď je sedačka orientovaná v smere jazdy.

Úplne nová autosedačka DARWIN je oproti svojej predchodkyni Huggy väčšia, vybavenejšia a lepšie sa prispôsobuja rastúcemu dieťaťu. Navyše je schválená podľa novej normy i-Size až do 75 cm. Súčasťou schvaľovacieho procesu sú aj testy preverujúce ochranu pri bočnom náraze, pričom uhol sklonu chrbtovej opierky ponúka mimoriadne pohodlie pre dieťa. Pri návrhu použila Inglesina sofistikované matematické modely a finálna verzia autosedačky Darwin bola testovaná v nemeckom testovacom centre ADAC s veľmi dobrými výsledkami. V máji 2019 nezávisle testovaná skúšobňou ADAC s výsledkom 2,0 DOBRÁ, viac na... V aute ju môžete inštalovať priamo pásmi vozidla alebo pomocou ISOFIXovej platformy tvoriacej voliteľné príslušenstvo. Konštrukcia autosedačky je tiež vybavená inovatívnymi vetracími otvormi, ktoré podporujú vnútorné prevzdušňovanie autosedačky. Autosedačka sa dá skvele použiť buď v aute, alebo na prechádzkach, keď sa jednoducho bez adaptérov pripne na ktorýkoľvek podvozok kočíka Inglesina. Využijete ju aj doma, keď vám jej upevnením na stojan Stand UpTM nahradí ležadlo.

Stojan Stand UpTM. Po návrate z prechádzky sa hodí praktický a hygienický Stand UpTM, stojan na umiestnenie vaničky alebo autosedačky v byte. Bábätko tak môže nerušene spinkať ďalej v dobre známom prostredí a z hlbokej vaničky máte razom postieľku. Pre krátke zdriemnutie alebo ako náhradu detského ležadla vo výške stola je možné nasadiť na Stand UpTM tiež autosedačku DARWIN.

Nový matrac Welcome PadTM pre hlbokú vaničku. Deti sa z mesiaca na mesiac menia. Je veľmi dôležité, aby sa v prvých „rozhodujúcich“ týždňoch svojho života cítili obzvlášť chránené a chované podobne, ako boli chránené v brušku svojej mamičky. Vyhnite sa používaniu rôznych vankúšikov, pretože by mohli zabrániť správnemu dýchaniu dieťaťa. Na základe najnovších vedeckých poznatkov a bezpečnostných pokynov a v spolupráci s neonatologickým oddelením bolonskej nemocnice Ospedale Maggiore, Inglesina vyvinula nový matrac pre novorodenca Welcome PadTM. Základom pre tento vývoj bola zdravotnícka pomôcka "START MAT". Podporuje pohodlnú polohu ležania na chrbte a usporiadanie končatín v stredovej línii. Pomáha držať dýchacie cesty v správnej pozícii, a tým podporuje dýchanie. Znižuje riziko plagiocefalie (deformity hlavičky). V kočíku APTICA je Welcome PadTM vyrobená s poťahom z bambusového vlákna.

Mrštný a kompaktný, len 50 cm široký podvozok APTICA Summit s teleskopicky nastaviteľnou rukoväťou prejde najužšími priestormi. Neprekvapí vás malý výťah, tesne zaparkované autá, nedostatok priestoru medzi regálmi v obchode. Pritom má veľké, gélové kolesá s guľôčkovými ložiskami pre zníženie námahy pri jazde. Predné natáčacie s priemerom 190 mm, zadné brzdené majú priemer 260 mm. Je vybavený veľkým košom so zosilneným dnom. Reflexná linka na košíku zvyšuje bezpečnosť vo večerných hodinách. Rozložíte ho a zložíte len jednou rukou. Športová sedačka sa pri skladaní nemusí dávať dole. Zložený na rovine stojí sám a rukoväť zostáva hore a čistá, bez kontaktu so špinavou zemou.

Hmotnosť 29 kg
Farba sivé
Požadované vlastnosti odpruženie, zatáčecie kolesá, Možnosť pripevnenia autosedačky
Priemer predných kolies 19
Priemer zadných kolies 26
Typ kombinované
Typ kolies gélové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.