Bambino Mio učiace plienkové nohavičky 2 - 3 roky Lilac

Neohodnotené
 

Učiace plienkové nohavičky uľahčujú prechod od plienok k nohavičkám. Narozdiel od plienok sa učiace nohavičky obliekajú a vyzliekajú namiesto prebaľovania a vaše dieťa sa tak môže cítiť ako veľký chlapec alebo veľká slečna. Nový priliehavejší strih. Určené pre deti od 13 do 16 kg.

Dostupnosť Skladom (20 ks)
€8,95
   
Kód tovaru TP2-3 LL
Značka Bambino Mio
Kategória Plienky a nohavičky
Záruka 24
 

Když si dítě začne uvědomovat svoji potřebu jít na nočník, přichází ta správná chvíle pro učící plenky. Dítě přestanete přebalovat a místo toho si samo může obléci učící plenky, vlastně teď již kalhotky. Ale z počátku mu je dávejte jen když je vzhůru a na spaní mu dávejte stále látkové pleny s plenkovými kalhotkami nebo Miosolo. Učící plenka látkovou nenahrazuje, zachytí jen malou příhodu, která může nastat, pokud je dítě zaujato hrou. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a je více motivované se na nočník naučit. Pomáhají tak zrychlit proces učení se na nočník. Nepoužívejte je dříve než je dítě k přechodu na nočník připraveno.

Učící plenka má tvar kalhotek, a je vybavena nepropustnou vrstvou a absorpční vrstvou, která zachytí ucvrknutí. Částečně tak chrání před znečištěním okolí i oděv dítěte.

Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku Bambino Mio nebo Mio Boost, které zvýší absorpční kapacitu.

Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte.

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, polyuretanový zátěr.

Praní: v pračce při 40°C, může se sušit v sušičce při nízké teplotě, nežehlit,žehlením se snižuje absorpční schopnost.

Hmotnosť 0.06 kg
Druh plienok učiace
Farba fialové
Hmotnosť dieťaťa 13 - 16
Typ látkové
Značka Bambino Mio

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: